RAFSTOL - zakład stolarski, meble, kuchnie, wiaty.

Idź do spisu treści

Menu główne

Ścianki działowe

Galeria


System ścianek wykonanych z płyt komórkowej przeznaczony jest budowy prostych stoisk targowych,  podziału przestrzeni biurowej, a także jako ścianki do zawieszania obrazów i plakatów w trakcie wystaw.
Płyta komórkowa, której wnętrze stanowi tektura (tzw. plaster miodu) charakteryzuje się dużą lekkością w stosunku do innych materiałów płytowych. Rama z płyty MDF na obwodzie zapewnia odpowiednią sztywność. Zewnętrzne okładziny ścianek wykonane są z 3mm płyty HDF i mogą być wykończone w wielu wariantach: oklejone naturalnym fornirem i polakierowane, pomalowane specjalnymi lakierami do MDF, w wariancie bardziej ekonomicznym można zastosować dowolny dekor z palety płyt Pfleiderer czy Kronospan (kilkadziesiąt dekorów do wyboru), przy zabudowie na krótki okres można pomalować je lateksową farbą do ścian (Dulux, Dekoral).
Ścianki mogą być wykonane w dowolnych wymiarach według życzenia klienta (maks. 2,5m x 1m, gr. 43mm). W linii prostej ścianki łączą się bezpośrednio ze sobą za pomocą specjalnych zaczepów a do łączenia pod kątem 90 stopni służą słupki narożnikowe. Od góry dodatkowo połączenia wzmacniane są łącznikiem metalowym. W dolnej części posiadają nóżki regulacyjne niwelujące nierówności podłoża. Do zbudowania stoiska o wysokości 2,5m potrzebne są dwie osoby, nieduża drabinka i śrubokręt krzyżakowy bądź wkrętarka. Łącząc ścianki pod kątem 90 stopni można zabudować dowolnie dużą przestrzeń.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównegostat4u